Pozwól swojej skórze być młodą, zmniejsz zastoje limfatyczne oraz wysięki, wspomóż prawidłową wymianę składników przemiany materii i usunięcie szkodliwych substancji powstałych w wyniku przemiany materii, oczyszść organizm z toksyn i wzmocnij jego odporność.
To znakomita przyjemnośc dla Twojego ciała i zastrzyk energii na kolejne dni. Kuracja z wykorzystaniem olejków aromaterpeutycznych o delikatnym zapachu, które wprowadzane są do organizmu poprzez skórę, wąchanie i wdychanie.

Olejki posiadają swoje unikalne właściwości, działają bakteriobójczo, przeciwzapalnie i rozgrzewająco. W połączeniu z masażem pozytywnie wpływją na nastrój.

Masażysta smaruje ciało specjalnym olejkiem, następnie przysysa bańkę chińską do skóry. Przystawienie bańki i jej przyciśnięcie wytwarza podciśnienie, dzięki któremu bańka przysysa się do wybranego miejsca.

Zalecana częstotliwość zależy od celu, jaki chcemy osiągnąć. Dla uzyskania efektu powinno się wykonać 10 - 20 zabiegów, nie rzadziej niż co 3 dni.


Przeciwskazania: gorączka, nowotwory, schorzenia zakaźne, ciąża, menstruacja, hemofilia, cera naczynkowa, żylaki, wiek powyżej 80 lat.
Wykonywany  masaż, pozwala poprawić wygląd sylwetki, redukuje celulit, poprawia ukrwienie, przyspiesza przemianę materii, usuwa zbędne substancje toksyczne, zmniejsza napięcia mięśniowe i bóle kręgosłupa.
Manualny drenaż limfatyczny został po raz pierwszy opracowany w latach 30. przez duńskiego fizjoterapeutę Emila Voddera. Stanowi kombinację powolnych ruchów okrężnych, obrotowych, pompujących i czerpiących o sile dostosowanej do okolicy ciała i stanu pacjenta.
Wykwalifikowany fizjoterapeuta, poprzez specjalny masaż oddziaływuje na układ chłonny, poprawiając jego motorykę oraz redukcję obrzęków.

MAPA STRONY
Zapomnij o stresie i o problemach dnia codziennego zregeneruj energię, dodaj sobie witalności i energii, wycisz się z zrelaksuj w profesjonalnym salonie przy relaksacyjnej muzyce, eterycznych zapachach. Masaż odprężający stosuje się aby pozbyć się bólów, zapobiec kontuzjom i wspomagać rehabilitację. Dzięki masażowi kształtujemy naszą sylwetkę i przyspieszamy proces spalania tłuszczu.

MASAŻ RELAKSACYJNY
DRENAŻ LIMFATYCZNY
MASAŻ ANTYCELULITOWY BAŃKAMI CHIŃSKIMI
MASAŻ RELAKSACYJNY POŁĄCZONY Z AROMATERAPIĄ
MASAZ PLOCK
MASAZ W PLOCKU
KONTAKT
FIZJOTERAPIA - REHABILITACJA
telefon:  601 149 328